R10-E1X6-V430
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
R10-E1X6-V430 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R10-E1X6-V430
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 6PDT 5A 24V
Podatkovni listi: R10-E1X6-V430.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R10-E1X6-V430
Številka dela R10-E1X6-V430 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 6PDT 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 2818 pcs Podatkovni list R10-E1X6-V430.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 120VAC, 30VDC - Max
Serija R10 Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 2-1393766-2
PB600
R10E1X6V430
delovna temperatura -55°C ~ 75°C Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 6PDT (6 Form C) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 5A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 6PDT (6 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 430 Ohms
Moč tuljave 1.4 W Tok tekočine 55.8mA