RT184005
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT184005
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Podatkovni listi: RT184005.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT184005
Številka dela RT184005 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40005 pcs Podatkovni list RT184005.pdf
Vklopite napetost (maks.) 3.75 VDC Izklop napetosti (min) 0.5 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija RT1, SCHRACK Čas izdaje 8ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena 4-1393239-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 5VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 5VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 100 Ohms Moč tuljave 250 mW
Tok tekočine 50.0mA