RT334005
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT334005
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
Podatkovni listi: RT334005.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT334005
Številka dela RT334005 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53270 pcs Podatkovni list RT334005.pdf
Vklopite napetost (maks.) 3.5 VDC Izklop napetosti (min) 0.5 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija RT1, SCHRACK Čas izdaje 6ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena 4-1393240-0
PB2346
RT334005-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 8ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 5VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 16A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 5VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 62 Ohms Moč tuljave 403 mW
Tok tekočine 80.6mA