RTD14012F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RTD14012F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTD14012F
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Podatkovni listi: RTD14012F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RTD14012F
Številka dela RTD14012F Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35582 pcs Podatkovni list RTD14012F.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija RT1 Čas izdaje 6ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena 2-1419108-9
PB292
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 8ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Insulation - Class F, Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 16A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 360 Ohms
Moč tuljave 400 mW Tok tekočine 33.3mA