RTX3-1AT-C024
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RTX3-1AT-C024 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTX3-1AT-C024
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Podatkovni listi: RTX3-1AT-C024.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RTX3-1AT-C024
Številka dela RTX3-1AT-C024 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10630 pcs Podatkovni list RTX3-1AT-C024.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC - Nom
Serija RTX, SCHRACK Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 1937650-9
PB1761
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class F
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 16A
Kontaktni material Tungsten and AgSnO Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Latching, Dual Coil
Odpornost na kolut 610 Ohms Moč tuljave 950 mW
Tok tekočine 40.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RTX3-1AT-B012
RTX3-1AT-B012
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V