SSM015PC2DY012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSM015PC2DY012N
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG 15POS 30AWG 12IN
Podatkovni listi: SSM015PC2DY012N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 258 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSM015PC2DY012N
Številka dela SSM015PC2DY012N Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG 15POS 30AWG 12IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 258 pcs Podatkovni list SSM015PC2DY012N.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Cable - Druga imena 1-1589456-0
1-1589456-0-ND
Število vrstic 1 Število pozicij 15
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)