SSR-480A25
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSR-480A25
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Podatkovni listi: SSR-480A25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSR-480A25
Številka dela SSR-480A25 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3222 pcs Podatkovni list SSR-480A25.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 660V Napetost - Vhod 90 ~ 280VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija SSR Pakiranje Bulk
Paket / primer Hockey Puck Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena 5-1393030-0
PB3342
Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Load Current 25A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant