SSRF-480D25R
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SSRF-480D25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSRF-480D25R
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Podatkovni listi: SSRF-480D25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSRF-480D25R
Številka dela SSRF-480D25R Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1874 pcs Podatkovni list SSRF-480D25R.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 660V Napetost - Vhod 3 ~ 15VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-SIP
Serija SSRF Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC
Druga imena 6-1393030-5 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Load Current 25A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant