STL015PC0DC006N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL015PC0DC006N
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG 15POS 28AWG 6IN
Podatkovni listi: STL015PC0DC006N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 458 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 458 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL015PC0DC006N
Številka dela STL015PC0DC006N Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG 15POS 28AWG 6IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 458 pcs Podatkovni list STL015PC0DC006N.pdf
Žični merilnik 28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj - Serija DUALOBE, Nanonics
Pakiranje Bulk Druga imena 2-1589472-2
2-1589472-2-ND
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena -