STL051SC2DC003N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL051SC2DC003N
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT 51POS 30AWG 3IN
Podatkovni listi: STL051SC2DC003N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 312 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL051SC2DC003N
Številka dela STL051SC2DC003N Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT 51POS 30AWG 3IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312 pcs Podatkovni list STL051SC2DC003N.pdf
Žični merilnik 30 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector -
Material školjke, Dokončaj - Serija DUALOBE, Nanonics
Pakiranje Bulk Druga imena 3-1589476-0
3-1589476-0-ND
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij 51 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature - Lastnosti -
natančen opis 51 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena -