STM037PC0DC009N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM037PC0DC009N
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG 37POS 28AWG 9IN
Podatkovni listi: STM037PC0DC009N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 234 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM037PC0DC009N
Številka dela STM037PC0DC009N Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG 37POS 28AWG 9IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234 pcs Podatkovni list STM037PC0DC009N.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Cable - Druga imena 2-1589474-6
2-1589474-6-ND
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina 0.750' (228.60mm, 9.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 37 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.750' (228.60mm, 9.00")