STM037PC2DC060Q
pregled izdelka
Številka dela: STM037PC2DC060Q
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG 37POS DL 30AWG 60"
Podatkovni listi: STM037PC2DC060Q.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 220 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM037PC2DC060Q
Številka dela STM037PC2DC060Q Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG 37POS DL 30AWG 60" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220 pcs Podatkovni list STM037PC2DC060Q.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Cable - Druga imena 4-1589474-8
4-1589474-8-ND
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Dolžina 5.00' (1.52m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 37 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 5.00' (1.52m) Stopite v stik s finišno debelino -