STM037PC3DC012N
pregled izdelka
Številka dela: STM037PC3DC012N
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG 37POS DL 32AWG 12"
Podatkovni listi: STM037PC3DC012N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 236 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM037PC3DC012N
Številka dela STM037PC3DC012N Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG 37POS DL 32AWG 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 236 pcs Podatkovni list STM037PC3DC012N.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Cable - Druga imena 6-1589474-4
6-1589474-4-ND
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 37 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Stopite v stik s finišno debelino -