T90S1D12-110
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T90S1D12-110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T90S1D12-110
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 110V
Podatkovni listi: T90S1D12-110.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T90S1D12-110
Številka dela T90S1D12-110 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10994 pcs Podatkovni list T90S1D12-110.pdf
Vklopite napetost (maks.) 82.5 VDC Izklop napetosti (min) 11 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 240VAC, 28VDC - Max
Serija T90 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393209-1 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 110VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 110VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 13.45 kOhms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 8.0mA