V23008A1015A100
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V23008A1015A100
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 8A 110V
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 322 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 322 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V23008A1015A100
Številka dela V23008A1015A100 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 8A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 322 pcs Podatkovni list
Vklopite napetost (maks.) - Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC, 300VDC - Max
Serija V23008, AXICOM Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 3-1393800-7
delovna temperatura -40°C ~ 65°C Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 8A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 110VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 620 Ohms Moč tuljave -
Tok tekočine 31.0mA