XT424024
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
XT424024 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XT424024
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Podatkovni listi: 1.XT424024.pdf2.XT424024.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XT424024
Številka dela XT424024 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28021 pcs Podatkovni list 1.XT424024.pdf2.XT424024.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16.8 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija XT, SCHRACK Čas izdaje 6ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena 1887200-3
PB1195
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 9ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Insulation - Class F natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 8A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.44 kOhms
Moč tuljave 400 mW Tok tekočine 16.7mA