CAOV-7.5-3.3
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
CAOV-7.5-3.3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAOV-7.5-3.3
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka CMC 3.3MH 7.5A 2LN TH
Podatkovni listi: CAOV-7.5-3.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CAOV-7.5-3.3
Številka dela CAOV-7.5-3.3 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis CMC 3.3MH 7.5A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14735 pcs Podatkovni list CAOV-7.5-3.3.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.339" Dia (34.00mm) Serija CA
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Vertical, No Base, 4 PC Pin Druga imena CAOV-7.5-3.3-ND
CAOV7533
TE2302
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 3.3mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 3.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 7.5A DCR 16 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 16 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 7.5A Odobritve -