SH150S-0.44-252
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SH150S-0.44-252 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SH150S-0.44-252
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka FIXED IND 252UH 440MA 900 MOHM
Podatkovni listi: SH150S-0.44-252.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
375 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SH150S-0.44-252
Številka dela SH150S-0.44-252 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis FIXED IND 252UH 440MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33366 pcs Podatkovni list SH150S-0.44-252.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.559" L x 0.551" W (14.20mm x 14.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SH150
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Material - jedro Iron Powder
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 252µH
Višina - sedež (maks.) 0.337" (8.55mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 252µH Unshielded Toroidal Inductor 440mA 900 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 900 mOhm
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost -