SH150T-1.02-17
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
AlfaMag Electronics (AMGIS)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SH150T-1.02-17
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH
Podatkovni listi: SH150T-1.02-17.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SH150T-1.02-17
Številka dela SH150T-1.02-17 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22762 pcs Podatkovni list SH150T-1.02-17.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.441" W (11.00mm x 11.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SH150
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 17µH
Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 17µH Unshielded Toroidal Inductor 1.02A 100 mOhm Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm
Trenutna ocena 1.02A Tok - nasičenost -