SH50T-2.0-150
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SH50T-2.0-150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SH50T-2.0-150
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM TH
Podatkovni listi: SH50T-2.0-150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SH50T-2.0-150
Številka dela SH50T-2.0-150 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16411 pcs Podatkovni list SH50T-2.0-150.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.669" W (17.50mm x 17.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SH50
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 2A 100 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 2A Tok - nasičenost -