SWC-3.00-38
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWC-3.00-38 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWC-3.00-38
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM TH
Podatkovni listi: SWC-3.00-38.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWC-3.00-38
Številka dela SWC-3.00-38 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20500 pcs Podatkovni list SWC-3.00-38.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.449" W (21.00mm x 11.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija SW
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena SWC3.0038
TE2116
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 38µH Višina - sedež (maks.) 0.937" (23.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 38µH Unshielded Toroidal Inductor 3A 50 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Trenutna ocena 3A