SWV-0.85-680
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWV-0.85-680 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWV-0.85-680
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: SWV-0.85-680.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWV-0.85-680
Številka dela SWV-0.85-680 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21232 pcs Podatkovni list SWV-0.85-680.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SW
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena SWV0.85680
TE2023
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680µH Unshielded Toroidal Inductor 850mA 1.25 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max Trenutna ocena 850mA