CSM-100G-LP
All Sensors CorporationAll Sensors Corporation
CSM-100G-LP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSM-100G-LP
Proizvajalec / znamka: All Sensors Corporation
Opis izdelka PRESSURE SENSOR 100PSIG SM
Podatkovni listi: CSM-100G-LP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSM-100G-LP
Številka dela CSM-100G-LP Proizvajalec All Sensors Corporation
Opis PRESSURE SENSOR 100PSIG SM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5744 pcs Podatkovni list CSM-100G-LP.pdf
Napetost - oskrba 6V Sklop zaključka Surface Mount
Paket naprave za dobavitelja 8-CSMD Serija CSM
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Barbless
Velikost vrat Male - 0.09" (2.29mm) Tube Paket / primer 8-CSMD, No Lead, Top Port
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 96 mV (3V)
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 200 PSI (1378.95 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 0.09" (2.29mm) Tube 0 mV ~ 96 mV (3V) 8-CSMD, No Lead, Top Port
Natančnost ±0.5%