A3916GESTR-T-1
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A3916GESTR-T-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A3916GESTR-T-1
Proizvajalec / znamka: Allegro MicroSystems, LLC.
Opis izdelka IC MOTOR DRIVER PAR 20QFN
Podatkovni listi: A3916GESTR-T-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A3916GESTR-T-1
Številka dela A3916GESTR-T-1 Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis IC MOTOR DRIVER PAR 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119183 pcs Podatkovni list A3916GESTR-T-1.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 15 V Napetost - obremenitev 2.7 V ~ 15 V
Tehnologija DMOS Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4)
Korak Ločljivost 1, 1/2 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-WFQFN Exposed Pad
Izhodna konfiguracija Half Bridge (4) Druga imena 620-1832-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tip motorja - stopnica Bipolar Tip motorja - AC, DC Brushed DC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel
Trenutni - izhod 1A Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A391J15C0GF5TAA
A391J15C0GF5TAA
Proizvajalci: Vishay BC Components
Opis: CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Na zalogi: 1417167 pcs
Prenesi: A391J15C0GF5TAA.pdf
RFQ
A3917ECGTR
A3917ECGTR
Proizvajalci: Allegro MicroSystems, LLC.
Opis: IC MOTOR DRIVER VOICE COIL 6CSP
Na zalogi: 5416 pcs
Prenesi:
RFQ
A390PE
A390PE
Proizvajalci: Powerex, Inc.
Opis: DIODE GP 1.5KV 400A DO200AA R62
Prenesi: A390PE.pdf
A391-2
A391-2
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP PUSHBUTTON CYLINDRICAL BLACK
Prenesi: A391-2.pdf
A3916GESTR-T
A3916GESTR-T
Opis: IC MOTOR DRIVER PAR 16QFN
Prenesi: A3916GESTR-T.pdf
A3918SESTR-T
A3918SESTR-T
Prenesi: A3918SESTR-T.pdf
A390PB
A390PB
Proizvajalci: Powerex, Inc.
Opis: DIODE GP 1.2KV 400A DO200AA R62
Prenesi: A390PB.pdf
A390PD
A390PD
Opis: DIODE GP 1.4KV 400A DO200AA R62