ACS756KCA-050B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS756KCA-050B-PFF-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACS756KCA-050B-PFF-T
Proizvajalec / znamka: Allegro MicroSystems, LLC.
Opis izdelka SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Podatkovni listi: ACS756KCA-050B-PFF-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACS756KCA-050B-PFF-T
Številka dela ACS756KCA-050B-PFF-T Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4387 pcs Podatkovni list ACS756KCA-050B-PFF-T.pdf
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Serija -
Tip senzorja Hall Effect, Open Loop Občutljivost 40mV/A
Odzivni čas 3µs Polarizacija Bidirectional
Pakiranje Tube Paket / primer 5-CA Formed Leads
Izhod Ratiometric, Voltage Druga imena 620-1239
ACS756KCA-050B
ACS756KCA050BPFFT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Linearnost ±1.8% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 120kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CA Formed Leads Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - zaznavanje 50A Natančnost ±7.5%