ASEK733KLA-40B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASEK733KLA-40B-T-DK
Proizvajalec / znamka: Allegro MicroSystems, LLC.
Opis izdelka EVAL BOARD FOR ACS733
Podatkovni listi: 1.ASEK733KLA-40B-T-DK.pdf2.ASEK733KLA-40B-T-DK.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 702 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASEK733KLA-40B-T-DK
Številka dela ASEK733KLA-40B-T-DK Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis EVAL BOARD FOR ACS733 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 702 pcs Podatkovni list 1.ASEK733KLA-40B-T-DK.pdf2.ASEK733KLA-40B-T-DK.pdf
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Uporabljena IC / del ACS733
Priložena vsebina Board(s) Serija -
Tip senzorja Current Sensor Občutljivost 20mV/A
Območje zaznavanja 40A Druga imena 620-1950