AOT20C60PL
Alpha and Omega Semiconductor, Inc.Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
AOT20C60PL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AOT20C60PL
Proizvajalec / znamka: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis izdelka MOSFET N-CH
Podatkovni listi: 1.AOT20C60PL.pdf2.AOT20C60PL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AOT20C60PL
Številka dela AOT20C60PL Proizvajalec Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis MOSFET N-CH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4118 pcs Podatkovni list 1.AOT20C60PL.pdf2.AOT20C60PL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 463W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 785-1711-5
AOT20C60PL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3607pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 20A (Tc) 463W (Tc) Through Hole TO-220 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)