AOTF10T60PL
Alpha and Omega Semiconductor, Inc.Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
AOTF10T60PL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AOTF10T60PL
Proizvajalec / znamka: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 10A TO-220
Podatkovni listi: 1.AOTF10T60PL.pdf2.AOTF10T60PL.pdf3.AOTF10T60PL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AOTF10T60PL
Številka dela AOTF10T60PL Proizvajalec Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis MOSFET N-CH 600V 10A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5966 pcs Podatkovni list 1.AOTF10T60PL.pdf2.AOTF10T60PL.pdf3.AOTF10T60PL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 33W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 785-1651-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1595pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 10A (Tc) 33W (Tc) Through Hole TO-220F Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AOTF10N90
AOTF10N90
Proizvajalci: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis: MOSFET N-CH 900V 10A TO220F
Na zalogi: 4717 pcs
Prenesi: AOTF10N90.pdf
RFQ
AOTF11C60_001
AOTF11C60_001
Opis: MOSFET N-CH 600V 11A TO220F
Na zalogi: 4027 pcs
Prenesi: AOTF11C60_001.pdf
RFQ
AOTF11C60
AOTF11C60
Prenesi: AOTF11C60.pdf
AOTF10T60
AOTF10T60
Opis: MOSFET N-CH 600V 10A TO220F
Prenesi: AOTF10T60.pdf
AOTF10T60P
AOTF10T60P
Prenesi: AOTF10T60P.pdf
AOTF11C60P_001
AOTF11C60P_001