AOTF12T50PL
Alpha and Omega Semiconductor, Inc.Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
AOTF12T50PL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AOTF12T50PL
Proizvajalec / znamka: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis izdelka MOSFET N-CH
Podatkovni listi: 1.AOTF12T50PL.pdf2.AOTF12T50PL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AOTF12T50PL
Številka dela AOTF12T50PL Proizvajalec Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis MOSFET N-CH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66707 pcs Podatkovni list 1.AOTF12T50PL.pdf2.AOTF12T50PL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3F
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 33W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 785-1712-5
AOTF12T50PL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1477pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 32nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 12A (Tc) 33W (Tc) Through Hole TO-220-3F Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AOTF12N60FD
AOTF12N60FD
Proizvajalci: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis: MOSFET N-CH 600V 12A TO220F
Na zalogi: 5487 pcs
Prenesi: AOTF12N60FD.pdf
RFQ
AOTF12T50P
AOTF12T50P
Opis: MOSFET N-CH 500V 12A TO-220F
Na zalogi: 5351 pcs
Prenesi: AOTF12T50P.pdf
RFQ
AOTF12N65
AOTF12N65
Opis: MOSFET N-CH 650V 12A TO220F
Prenesi: AOTF12N65.pdf
AOTF12N60FD_001
AOTF12N60FD_001
Opis: MOSFET N-CH 600V TO220F