AOTF20C60PL
Alpha and Omega Semiconductor, Inc.Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
AOTF20C60PL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AOTF20C60PL
Proizvajalec / znamka: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 20A
Podatkovni listi: 1.AOTF20C60PL.pdf2.AOTF20C60PL.pdf3.AOTF20C60PL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AOTF20C60PL
Številka dela AOTF20C60PL Proizvajalec Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis MOSFET N-CH 600V 20A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5076 pcs Podatkovni list 1.AOTF20C60PL.pdf2.AOTF20C60PL.pdf3.AOTF20C60PL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3F
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 785-1716-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3607pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 20A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220-3F Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AOTF20S60_900
AOTF20S60_900
Proizvajalci: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Opis: MOSFET N-CH TO220
Na zalogi: 6045 pcs
Prenesi:
RFQ
AOTF20N40L
AOTF20N40L
Opis: MOSFET N-CH 400V 20A TO220F
Na zalogi: 62797 pcs
Prenesi: AOTF20N40L.pdf
RFQ
AOTF18N65_001
AOTF18N65_001
Opis: MOSFET N-CH TO220
Prenesi:
AOTF20B65M1
AOTF20B65M1
Opis: IGBT 650V 20A TO220
Prenesi: AOTF20B65M1.pdf
AOTF20B65M2
AOTF20B65M2
Opis: IGBT 650V 20A TO220
Prenesi: AOTF20B65M2.pdf
AOTF20C60
AOTF20C60
Opis: MOSFET N-CH 600V 20A TO220F