C10A2P-489
American Electrical, Inc. American Electrical, Inc.
C10A2P-489 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C10A2P-489
Proizvajalec / znamka: American Electrical, Inc.
Opis izdelka CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
Podatkovni listi: C10A2P-489.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C10A2P-489
Številka dela C10A2P-489 Proizvajalec American Electrical, Inc.
Opis CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3388 pcs Podatkovni list C10A2P-489.pdf
Voltage Rating - AC 240V Serija -
Druga imena 288-1364
C10A2P489
Število Poljakov 2
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Napetost osvetlitve (nominalno) -
Osvetlitev - Trenutna ocena 10A
Tip prekinjevalca Magnetic (Hydraulic Delay) Tip aktuatorja Lever
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C10A1P-489
C10A1P-489
Proizvajalci: American Electrical, Inc.
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
Na zalogi: 6813 pcs
Prenesi: C10A1P-489.pdf
RFQ
C10A3P
C10A3P
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 480VAC
Na zalogi: 2539 pcs
Prenesi: C10A3P.pdf
RFQ
C10CVN
C10CVN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: CRESCENT LOCKING PLIERS
Prenesi:
C10A50Z4
C10A50Z4
Proizvajalci: Anaren
Opis: FREQUENCY TERMINATION
Prenesi: C10A50Z4.pdf
C10A1P-80VDC
C10A1P-80VDC
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 80VDC
Prenesi: C10A1P-80VDC.pdf
C10G1
C10G1
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 1A 500VAC 5AG
Prenesi: C10G1.pdf
C10984_CINDY-W
C10984_CINDY-W
Proizvajalci: LEDiL
Opis: REFLECTOR FOR CITIZEN L230 LEDS
Prenesi:
C10A2P-GFI
C10A2P-GFI
Prenesi: C10A2P-GFI.pdf
C10983_CINDY-M
C10983_CINDY-M
Proizvajalci: LEDiL
C10A1P
C10A1P
Prenesi: C10A1P.pdf
C10A2P
C10A2P
Prenesi: C10A2P.pdf
C10G0.5
C10G0.5
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 500MA 500VAC 5AG
Prenesi: C10G0.5.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika