H-030-50002
American Electrical, Inc. American Electrical, Inc.
American Electrical, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H-030-50002
Proizvajalec / znamka: American Electrical, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 5MM
Podatkovni listi: H-030-50002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H-030-50002
Številka dela H-030-50002 Proizvajalec American Electrical, Inc.
Opis TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133612 pcs Podatkovni list H-030-50002.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija -
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 2
Plug Wire Entry - Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 2 Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.327" (8.30mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Usmerjenost glave 90°, Right Angle Lastnosti -
natančen opis 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90°, Right Angle Through Hole Trenutni - UL 12A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.177" (4.50mm)