100A2R2BW150XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
100A2R2BW150XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100A2R2BW150XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 150V P90 0505
Podatkovni listi: 100A2R2BW150XT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100A2R2BW150XT
Številka dela 100A2R2BW150XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 2.2PF 150V P90 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 38430 pcs Podatkovni list 100A2R2BW150XT.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient P90
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija Porcelain Superchip® ATC 100A
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) Druga imena 1284-1483-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 2.2pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor P90 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 2.2pF