100A8R2CT150XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
100A8R2CT150XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100A8R2CT150XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 150V P90 0505
Podatkovni listi: 100A8R2CT150XT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100A8R2CT150XT
Številka dela 100A8R2CT150XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 8.2PF 150V P90 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50782 pcs Podatkovni list 100A8R2CT150XT.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient P90
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija Porcelain Superchip® ATC 100A
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) Druga imena 1284-1467-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 8.2pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor P90 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 8.2pF