100B240FT500XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
100B240FT500XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100B240FT500XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 24PF 500V P90 1111
Podatkovni listi: 100B240FT500XT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100B240FT500XT
Številka dela 100B240FT500XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 24PF 500V P90 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40104 pcs Podatkovni list 100B240FT500XT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient P90
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija Porcelain Superchip® ATC 100B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) Druga imena 100B240FT500XT/500
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 24pF ±1% 500V Ceramic Capacitor P90 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 24pF