600F1R2AT250XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600F1R2AT250XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600F1R2AT250XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 1.2PF 250V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 600F1R2AT250XT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600F1R2AT250XT
Številka dela 600F1R2AT250XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 1.2PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74927 pcs Podatkovni list 600F1R2AT250XT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Serija ATC 600F