600F2R2BT250XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600F2R2BT250XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600F2R2BT250XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 600F2R2BT250XT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600F2R2BT250XT
Številka dela 600F2R2BT250XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210886 pcs Podatkovni list 600F2R2BT250XT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Serija ATC 600F
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 1284-1044-2
600F2R2BT
600F2R2BTDRB
600F2R2BTDRN
ATC600F2R2BT250XT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 2.2pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2.2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling