600L0R4AT200T
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600L0R4AT200T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600L0R4AT200T
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 0.4PF 200V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: 600L0R4AT200T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600L0R4AT200T
Številka dela 600L0R4AT200T Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 0.4PF 200V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154791 pcs Podatkovni list 600L0R4AT200T.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija ATC 600L
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 1284-1087-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 0.4pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.4pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling