600L100JW200T
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600L100JW200T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600L100JW200T
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 10PF 200V NP0 0402
Podatkovni listi: 600L100JW200T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600L100JW200T
Številka dela 600L100JW200T Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 10PF 200V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 226956 pcs Podatkovni list 600L100JW200T.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija ATC 600L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 600L100JW
600L100JWRB
600L100JWRN
ATC600L100JW200T
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
natančen opis 10pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 10pF