600S1R2CT250XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600S1R2CT250XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600S1R2CT250XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 1.2PF 250V NP0 0603
Podatkovni listi: 600S1R2CT250XT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600S1R2CT250XT
Številka dela 600S1R2CT250XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 1.2PF 250V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 379367 pcs Podatkovni list 600S1R2CT250XT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija ATC 600S
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 600S1R2CT
600S1R2CTDRB
600S1R2CTDRN
ATC600S1R2CT250XT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
natančen opis 1.2pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1.2pF