600S2R7CT250XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600S2R7CT250XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600S2R7CT250XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 250V NP0 0603
Podatkovni listi: 600S2R7CT250XT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600S2R7CT250XT
Številka dela 600S2R7CT250XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 2.7PF 250V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284415 pcs Podatkovni list 600S2R7CT250XT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija ATC 600S