600S3R3AT250XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600S3R3AT250XT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600S3R3AT250XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 600S3R3AT250XT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600S3R3AT250XT
Številka dela 600S3R3AT250XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127088 pcs Podatkovni list 600S3R3AT250XT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija ATC 600S
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1284-1214-2
600S3R3AT
600S3R3ATDRB
600S3R3ATDRN
ATC600S3R3AT250XT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 3.3pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 3.3pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling