700A102FP50XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
American Technical Ceramics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 700A102FP50XT
Proizvajalec / znamka: American Technical Ceramics
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0505
Podatkovni listi: 1.700A102FP50XT.pdf2.700A102FP50XT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 700A102FP50XT
Številka dela 700A102FP50XT Proizvajalec American Technical Ceramics
Opis CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13160 pcs Podatkovni list 1.700A102FP50XT.pdf2.700A102FP50XT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija ATC 700A
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) Druga imena ATC700A102FP50XT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 1000pF