SL12-22101-AT
AmethermAmetherm
Ametherm
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SL12-22101-AT
Proizvajalec / znamka: Ametherm
Opis izdelka INRUSH CURRENT LIMITERS
Podatkovni listi: SL12-22101-AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SL12-22101-AT
Številka dela SL12-22101-AT Proizvajalec Ametherm
Opis INRUSH CURRENT LIMITERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114443 pcs Podatkovni list SL12-22101-AT.pdf
Toleranca ±20% Serija SL12
R @ Current 4.2 Ohms R 25 ° C 220 Ohms
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 0.307" (7.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.472" (12.00mm) natančen opis Inrush Current Limiter 220 Ohms ±20% 1A 0.472" (12.00mm)
Tok - stabilno stanje Max 1A Odobritve UR
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SL12 8R003-A
SL12 8R003-A
Proizvajalci: Ametherm
Opis: ICL 8 OHM 20% 3A 12MM