2M801-007-16ZNU17-14SB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2M801-007-16ZNU17-14SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka M801 14C 14#16 SKT PLUG OM
Podatkovni listi: 2M801-007-16ZNU17-14SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2M801-007-16ZNU17-14SB
Številka dela 2M801-007-16ZNU17-14SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis M801 14C 14#16 SKT PLUG OM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5513 pcs Podatkovni list 2M801-007-16ZNU17-14SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-14 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija 2M
Pakiranje Bulk Druga imena 2M80100716ZNU1714SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla 0.850" (21.59mm)