2M801-008-26M16-12SA
pregled izdelka
Številka dela: 2M801-008-26M16-12SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka M801 12C 12#16 SKT PLUG THRD
Podatkovni listi: 2M801-008-26M16-12SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2M801-008-26M16-12SA
Številka dela 2M801-008-26M16-12SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis M801 12C 12#16 SKT PLUG THRD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4711 pcs Podatkovni list 2M801-008-26M16-12SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-12 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija 2M
Pakiranje Bulk Druga imena 2M80100826M1612SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A