2M804-003-07M10-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2M804-003-07M10-26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka M804 26C 26#23 PIN RECP OM
Podatkovni listi: 2M804-003-07M10-26PA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 799 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 799 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2M804-003-07M10-26PA
Številka dela 2M804-003-07M10-26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis M804 26C 26#23 PIN RECP OM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 799 pcs Podatkovni list 2M804-003-07M10-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija 2M
Pakiranje Bulk Druga imena 2M80400307M1026PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.563" (14.30mm) Material backshell, Plating -