2M805-003-01NF12-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2M805-003-01NF12-26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka M805 26C 26#23 PIN RECP OM
Podatkovni listi: 2M805-003-01NF12-26PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2M805-003-01NF12-26PA
Številka dela 2M805-003-01NF12-26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis M805 26C 26#23 PIN RECP OM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4707 pcs Podatkovni list 2M805-003-01NF12-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija 2M
Pakiranje Bulk Druga imena 2M80500301NF1226PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 5A