BACC63CU21-41SN
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CU21-41SN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka BACC 41C 41#20 SKT RECP NI
Podatkovni listi: BACC63CU21-41SN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 563 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CU21-41SN
Številka dela BACC63CU21-41SN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis BACC 41C 41#20 SKT RECP NI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 563 pcs Podatkovni list BACC63CU21-41SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena BACC63CU2141SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63CU21-41SB
BACC63CU21-41SB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP