BACC63DB21-16PNH
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63DB21-16PNH
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63DB21-16PNH.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 693 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63DB21-16PNH
Številka dela BACC63DB21-16PNH Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 693 pcs Podatkovni list BACC63DB21-16PNH.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-16
Shell material Stainless Steel Shell Finish -
Serija BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena BACC63DB2116PNH Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut